KURUMSAL

Mobilya kulpları konusunda Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul’da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi unvanıyla kurulan firma, ilk 7 senesinde Avrupa’nın önde gelen mobilya aksesuar firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yaptı. Geçen süreçte, mobilya kulplarında olan eksikliği ğören Marca, çalışmalarını bu yönde ilerletti ve bugün ülkemizin en önemli kulp üreticilerinden biri haline geldi.

 

İkitellide bulunan modern üretim tesislerinde yüzlerce farklı model ve renkte kulp üretimi yapan Marca, iyi organize edilmiş personel gücünü arkasına alarak ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak çalışmalarına devam ediyor. Türkiye’de yayılmış geniş dağıtım ve lojistik ağıyla da bayilerini hiçbir zaman yarı yolda bırakmayan Marca, müşteri ihtiyaçları  ve beğenileri çerçevesinde çalışmaya devam ediyor. Ürün geliştirme ve üretimdeki uzmanlığının yanı sıra kulp tasarımına da profesyonel ve farklı bir bakış açısı getiren Marca, ürünlerini, en yeni teknolojilerle donatılmış üretim tesislerinde yüksek kapasitede, güvenilir, ekonomik ve kaliteli bir şekilde üretiyor.

 

Birçok üründe en modern ürünleri uygun fiyat aralığında sunan Marca, sadece yenilikleriyle değil fiyatlarıyla da rekabet üstünlüğü sağlıyor. Fiyat-kalite dengesine verdiği önemle, rakiplerinden ayrılan Marca, en kaliteli ve yepyeni ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor.